Opis stanowiska pracy

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymy firmami logistycznymi.

Aktualnie poszukujemy kandydata do pracy w charakterze pracownika magazynu

Zakres obowiązków

  • lokacja towaru w wyznaczonych miejscach hali magazynowej
  • kompletacja zamówień
  • inne prace magazynowe

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie w pracy jako pracownik magazynu/ komisjoner mile widziane
  • chęć do pracy w systemie zmianowym
  • elastyczność
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane pary
  • prawo jazdy kat b. (własny samochód będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie
  • dodatki do zmian nocnych, oraz za pracę w niedziele i święta
  • pracę w renomowanej firmie
  • zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia
  • obuwie robocze
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • pomoc w załatwieniu formalności
  • opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy

Chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie oferty pracy?

Zadzwoń: 77 446 240 00 lub 327123990

Prezentacja firmy

Kirsch Consulting wywodzi się z grupy firmowej Kirsch Unternehmen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis