Opis stanowiska pracy

Firma I.K. Hofmann Projektmanagement GmbH jest niemiecką firmą wchodzącą w skład koncernu I.K. Hofmann GmbH ,który zatrudnia ponad 20.000 pracowników w Niemczech, Anglii, Austrii, Czeskiej Republice, Szwajcarii i USA. Na rynku niemieckim istniejemy już od 1998 roku i zajmujemy się wykonywaniem zleceń od naszych klientów, lub przejmowaniem kompletnych procesów logistycznych.

Do wzmocnienia naszego projektu w Allershausen poszukujemy pracowników do magazynu z niskimi temperaturami:

Opis stanowiska:

  • kompletowanie towaru według zlecenia przy pomocy systemu pick by voice (słuchwaki)
  • pakowanie i zabezpieczanie gotowego zamówienia
  • obchodzenie się z towarem zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami
  • praca przy pomocy elektrycznego wózka jezdniowego/ wózka widłowego

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • niezawodny i odpowiedzialny sposób pracy
  • sumienność, zaangażowanie
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe mile widziane

Warunki zatrudnienia:

  • umowa niemiecka na czas nieokreślony
  • atrakcyjny model premiowy
  • bezpłatne ubranie ochronne
  • zakwaterowanie w Niemczech
  • stała opieka polskojęzyczna w biurze w Niemczech
  • dojazd do pracy zorganizowany przez Pracodawcę

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Firma I.K. Hofmann Projektmanagement GmbH jest niemiecką firmą wc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka