ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Nakło Nad Notecią

Numer ref. PMA/080/AJA

Zadania:

  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru w magazynie
  • Prowadzenie ewidencji stanów magazynowych
  • Kontrola zgodności przyjmowanego towaru z zamówieniem
  • Obsługa klienta
  • Pakowanie i wysyłka towarów do klienta
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Dbałość o towary na magazynie, zabezpieczanie przed uszkodzeniem

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Praca jednozmianowa

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Znajomość podstawowej dokumentacji magazynowej
  • Podstawowa znajomość części maszyn rolniczych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane
  • Znajomość j. angielskiego lub j. rosyjskiego będzie atutem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials