ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Nadarzyn, Rusiec, Młochów, Pruszków, Warszawa, Piaseczno, Żyrardów, Mszczonów, Stara Wieś, Urzut

Miejsce pracy: Młochów
Wolne weekendy!

Oferta:

  • Konkurencyjne zarobki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia!

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT - mile widziane
  • Książeczka sanepidowska
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność, terminowość

Zadania:

  • Operowanie wózkiem widłowym
  • Załadunek i rozładunek asortymentu
  • Foliowanie i etykietowanie asortymentu
  • Zabezpieczanie asortymentu przed zniszczeniem
  • Kontrola dostaw

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści UDT pod numer 696 016 687 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials