Sapir Polska Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Od: Sapir Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Janki k/ Warszawa

Opis stanowiska:

  • Rozładunek i weryfikacja dostaw.
  • Przygotowywanie i załadunek wysyłek.
  • Wydawanie klientom towaru z magazynu.
  • Współpraca z działami zakupu i sprzedaży
  • Współpraca z działem księgowości.

Wymagania:

  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Umiejętności organizacyjne, dokładność i rzetelność.
  • Inicjatywa i aktywność w działaniu.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia, pracę w zgranym zespole i współudział w budowaniu nowoczesnej firmy.
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.