ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Jaktorów, Brwinów, Piastów

Miejsce pracy: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednie zatrudnienie
  • Benefity Premium (obiad na terenie zakładu za 3,50 zł, rabaty na zakup odzieży, atrakcyjne dofinansowanie karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, bogaty fundusz socjalny)
  • Szkolenie wdrażające oraz możliwość rozwoju w nowoczesnym magazynie logistycznym
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmian
  • Motywacja i pozytywne nastawienie do pracy
  • Chęć rozwoju i nawiązania długofalowej współpracy

Zadania:

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Skanowanie i rozkładanie towaru w poszczególnych działach

Nie czekaj, aplikuj już dziś!
Masz pytania? Napisz SMS ’Chlebnia’ pod numer 668 527 397 - oddzwonimy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials