Opis stanowiska pracy

Wreszcie fajna praca!

Szukamy pracowników do centrum logistycznego. To znana międzynarodowa firma z branży odzieżowej – świetnie znasz tę markę.

Pracownik magazynu

Jasne, że nowocześnie:

• Pracujesz w nowych, przyjaznych obiektach. Adres – Chlebnia, ul. Logistyczna

• Za 3,50 zł – zjesz dwudaniowy obiad w naszej stołówce

• W bieżącym roku firma planuje bezpłatny transport do miejsca pracy i z powrotem. Transport z trzech kierunków:

Skierniewice przez Żyrardów

Łowicz przez Sochaczew

Płońsk

25% jest Twoje

Taką zniżkę na produkty znanych na świecie marek otrzymasz

na stałe. A wiadomo, że tu jest z czego wybierać.

Jasnych stron jest więcej:

• Masz ubezpieczenie grupowe

• Za 3 zł miesięcznie – korzystasz z opieki medycznej Allianz

• Są eventy pracownicze i dodatki świąteczne

Premie czekają:

• Atrakcyjna płaca podstawowa

• Dodatkowa premia za obecność

Wierzymy w ludzi – międzynarodowa firma zapewnia możliwość rozwoju i awansu.

Kogo szukamy?

Można na Tobie polegać? Jeśli tak, to właśnie Ciebie.

Masz już doświadczenie zawodowe? To świetnie!

Nie masz? Zdobędziesz je u nas.

Potrzebujemy Cię na dłużej.

Rekrutację prowadzi Fenix Poland

Ty wiesz najlepiej, jakie są Twoje oczekiwania. Po prostu porozmawiajmy.

Poznasz możliwości, znajdziemy coś w sam raz dla Ciebie.

Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, który oferuje powyższe warunki zatrudnienia bezpośrednio w swoich strukturach od pierwszego dnia pracy.

Odezwij się i dołącz do zespołu.

Prezentacja firmy

Fenix Poland S.A. tworzą ludzie, posiadający wieloletnie, międzynarodowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Inne