Opis stanowiska pracy

ZAKRES GŁÓWNYCH OBOWIĄZKÓW:
• Transport towarów przy użyciu wózka widłowego,
• Przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień,
• Załadunek/rozładunek samochodów dostawczych,
• Praca ze skanerem i wprowadzanie danych do systemu SAP.

WYMAGANIA:
• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00) od poniedziałku do piątku,
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• Chęć związania się z firmą na dłużej,
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Stawkę miesięczną 3000 zł brutto dla osób z uprawnieniami UDT,
• Stawkę miesięczną 2600 zł brutto dla osób bez uprawnień UDT,
• Możliwość uzyskania premii ( kwartalne, kaizen, za polecenie pracownika)
• Ew. nadgodziny dla zainteresowanych,
• Dla najlepszych możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy,
• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, pakiet medyczny).

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy