ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Gdańsk, Przejazdowo, Sobieszewo

Miejsce pracy: Przejazdowo k. Gdańska

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca od zaraz - sprawna rekrutacja
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
  • Praca na pełny etatw systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (w godzinach 7-15 i 10-18)
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej, w trybie 2-
    zmianowym
  • Motywacja do podjęcia długofalowej współpracy
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe UDT

Zadania:

  • Kompletowanie zamówień, przygotowywanie wysyłek dla klientów
  • Załadunek/rozładunek towaru
  • Inwentaryzacje
  • Inne, proste prace magazynowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials