Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2019.

PRACOWNIK MAGAZYNU

Dębica, podkarpackie

Metkom

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Odbieranie odpadów z linii produkcyjnej, przygotowanie do wysyłki

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o światowej renomie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników
  • Możliwość awansów wewnętrznych

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy fizycznej

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte... doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje się w Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze trzy oddziały. Oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Drugi znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Trzeci w Sędziszowie Małopolskim oraz czwarty w Radomiu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji , Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna