ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy
  • Praca w systemie trzyzmianowym i w wybrane dwa weekendy w miesiącu
  • Wynagrodzenie: 4000 zł brutto/ miesiąc
  • Miła atmosfera w pracy
  • 25% zniżki na odzież
  • Dofinansowanie posiłków
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, pakiet medyczny, karta sportowa)
  • Miejsce pracy: Chlebnia koło Grodziska Mazowieckiego

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym i w wybrane weekendy
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Chęć długofalowej współpracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem

Zadania:

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Rozładunki/ załadunki
  • Lokowanie towaru na magazynie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy