Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: MAGAZYNIER
Kraj: Polska
Region / województwo: mazowieckie
Miejsce pracy / miejscowość: Błonie Pass
Zadania:
przyjmowanie dostaw
rozładunek towaru
proste czynności porządkowe
Oferujemy:
umowę zlecenie
terminową wypłatę wynagrodzenia
kompleksową obsługę naszego Konsultanta
możliwość nawiązania dłuższej współpracy
Wymagania:
dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku (6-14 i 14-22)
odpowiedzialność
komunikatywność
zaangażowanie i motywacja do pracy

Błonie ok. Warszawy
Склад HOMLA
- обслуживание погрузчика (при наличии UDT) - ставка 21 PLN/час brutto, 18.40 PLN/час netto для лиц моложе 26 лет, 16.65 PLN/час нетто для лиц старше 26 лет)
- комплектация товара, поддержанин порядка на территории склада - ставка 19 PLN/час brutto, для лиц моложе 26 лет - 16.65 PLN/час нетто, для лиц старше 26 лет - 14.36 PLN/час нетто)
Премии до 500 PLN в месяц
Расчет раз в месяц на карту до 15 числа
Работа 5-6 дней в неделю, 2 смены по 10-12 часов (в месяц ок 220-250 часов)
Обязательно знание польского языка (легкий коммуникатаный), желателен опыт работы на складе

viber 535 975 000

Prezentacja firmy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
19PLN - 21PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, do 500 PLN
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie