Opis stanowiska pracy

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. – firma zajmująca się spedycją międzynarodową lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem i dystrybucją towarów, poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne/Nowa Wieś Wrocławska

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Odbiór i rozładunek dostaw
  • Wsparcie produkcji
  • Kontrola jakości
  • Prace inwentaryzacyjne
  • Praca ze skanerem ręcznym

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy zmianowej (7:00-15.00; 15.00-23.00; 23:00-7:00)
  • Motywacja do pracy
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy naszym Pracownikom:

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
  • Transport pracowniczy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych obejmujący:
  • dofinansowanie do usług o charakterze rekreacyjno-sportowym (Karty MultiSport)
  • dodatkowe świadczenia w okresach świątecznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. – firma z branży logistyki mię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne