IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Pracownik Magazynu

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

IDES od 23 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł elektroniczny i elektrotechniczny poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

• Prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,

• Kontrola otrzymywanych dokumentów,

• Tworzenie dokumentów magazynowych,

• Wystawianie w systemie komputerowym magazynowych dokumentów obrotowych,

• Współpraca z Działem Sprzedaży.

Oczekiwania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Uczciwość, skrupulatność i sumienność,

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

• Gotowość do pracy na 3 zmiany,

• Znajomość podstaw obsługi komputera.

Mile widziane:

• Znajomość asortymentu z branży instalacyjno-grzewczej lub elektrotechnicznej,

• Znajomość aplikacji SAP,

• Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (wydane przez UDT).

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

Prywatna opieka medyczna,

Ubezpieczenie grupowe,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Szkolenia, kursy językowe,

Pakiet benefitów,

Świetna atmosfera i pyszna kawa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.