Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Pracownik magazynu

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: 45-052 Opole

Opis stanowiska:

- rozładunek i załadunek towaru do pakowania wyrobów gotowych, opakowań, produktów promocyjnych
- załadunek przepakowanych palet
- foliowanie palet
- prace porządkowe w dziale
- udział w działaniach usprawniających proces przepakowywania wyrobu
- zachowanie standardów bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Wymagania:

-chęć do podjęcia stałej współpracy
- uprawnienia na wózek widłowy lub chęć do ich wyrobienia przez rozpoczęciem zatrudnienia
- mile widziaane uprawnienia do obsługi dź
- wykształcenie zawodowe lub średnie: techniczne, mechaniczne, spożywcze
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pakiet socjalny:

-dofinansowanie dojazdów do pracy,
-karta Luxmed,
-Karta Multisport,

- Stabilne zatrudnienie
- System pracy czterobrygadowy- 6-14, 14-22, 22-6
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju
- Pracę od zaraz