Opis stanowiska pracy

Zadania:
• załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową
• dbałość o porządek na magazynie
• ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej

Wymagania:
• uprawnienia na wózki WS – wysoki skład tzw. boczne
• dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
• wynagrodzenie na poziomie 2400 zł netto
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• możliwość związania się z firmą na dłuższy okres
• pracę na pełen etat
• praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
• miła i przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji