Opis stanowiska pracy

Lider na polskim rynku, Producent Preparatów Chemii Technicznej, a także przedstawicielstwo renomowanych firm Europejskich w zakresie dystrybucji produktów chemii technicznej i profesjonalnych środków chemicznych do kondycjonowania wody, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownika Magazynu w Warszawie

Zakres Obowiązków

- sortowanie i kompletacja towaru

- rozkładanie towarów na półki magazynu

- pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

- wydawanie towaru,

- rozładunek i załadunek towaru,

- dostawy na terenie Polski samochodem pracodawcy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w prężnie działającej firmie z długoletnią tradycją

• stawkę 15 zł brutto/h - wynagrodzenie zawsze na czas!

• Rozpoczęcie współpracy od zaraz

• Możliwość rozwoju zawodowego w twórczym, dynamicznym zespole.

• Miłą atmosferę pracy

• Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w tym szkolenia branżowe i specjalistyczne finansowane przez Pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów - CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim

Wymagania

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przygotowanie wysyłek, transport wewnętrzny i zewnętrzny,

• Zdolności manualne

• Zdolność do szybkiej nauki i chęć zdobywania wiedzy

• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, rzetelność, umiejętność pracy w zespole oraz koordynacji pracy zespołu

• Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

• Komunikatywność

• Wykształcenie Wyższe (mile widziane Techniczne)

• Prawo jazdy B

• Dyspozycyjność i gotowość do pracy.

• braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin

• sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

• przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Atuty dodatkowe:

• Mile widziana znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym

• Uprawnienia operatora wózków widłowych

Prezentacja firmy

Lider na polskim rynku, Producent Preparatów Chemii Technicznej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie