Pracownik Magazynu znajomość WF-Mag Warszawa wawer Prawo Jazdy Kat B

JM DATA s.c.

04-667 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Magazynier
znajomość WF-Mag

Miejsce Pracy – Warszawa WAWER ul. Cylichowska.
Praca (poniedziałek- piątek 8,15-16-30)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu na podstawie obowiązujących dokumentów magazynowych i reklamacyjnych.
• Przyjęcie do magazynu wadliwych produktów (Reklamacji), wraz ze sprawdzeniem kompletności, zgodnie ze zgłoszeniem reklamacyjnym oraz załączoną dokumentacją.
• Tworzenie dokumentacji magazynowej.
• Dostawy towaru.

Wymagania

Wykształcenia min. średniego.

• Dobrej znajomości obsługi komputera.

• Znajomość pakietu biurowego Microsoft Office.

• Umiejętności właściwej oceny stanu towaru i jego zgodności z dokumentacją.

• Znajomość zasad gospodarki magazynowej.

• Dyspozycyjność.

• Czynne prawo jazdy kat "B".

• Mile widziane doświadczenie w gospodarce magazynowej oraz znajomość programu WF-Mag.

Wybranym Kandydatom oferujemy:

• Stałe wynagrodzenie.
• Zatrudnienie na umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka