Pracownik Magazynu - zbieranie zamówień do €15,74/h Holandia, również dla par

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

praca przy zbieraniu i przygotowywaniu zamówień na magazynie, komplementacja, pakowanie, odbiór. Praca na dziale wiatraków lub urządzeń elektronicznych

Miejsce pracy: Nieuwegein, Holandia

Stawka: €10,86/h + dodatki zmianowe

po 21:00 35% extra tj.€14,66h/h po 00:00 45% extra tj.€15,74/h

Oferujemy:

• wypłatę: co tydzień
• legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
• pomoc w organizacji transportu do Holandii
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Wymagania

• chęć i motywacja do pracy
• mile widziane prawo jazdy kat.B
• komunikatywna znajomość języka angielskiego/ holenderskiego

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
50PLN - 75PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji