Pracownik magazynu z zabawkami - na dłużej!

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Zarabiaj w euro bliżej domu! Wykorzystaj swój niemiecki w praktyce i wyjedź do Niemiec! Komisjonowanie w magazynie z asortymentem domowym i zabawkami! Zacznij teraz i wróć do Polski przed Świętami Bożego Narodzenia!

Miejsce pracy: Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem)

Opis Stanowiska
• Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego.
• Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości.
• Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki.
• Praca zmianowa.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomości języka niemieckiego warunek konieczny.
• doświadczenie jako Order Picker mile widziane.
• prawo jazdy kat B mile widziane.
• pracowitości, punktualności i niezawodności.
• gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
• Atrakcyjną stawkę 11,05€
• Praca na 3 zmiany
• Niedziele przed świętami mogą być pracujące (+50%)
• Wyplata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca.
• Koszt zakwaterowania wynosi 55€ za tydzień
• Zakwaterowania w odległości od 5km do max 12 km od miejsca pracy
• Jeżeli chodzi o dojazd do pracy, są to indywidualnie dopasowane rozwiązania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.