Pracownik magazynu z zabawkami - BEZ NIEMIECKIEGO!

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

TYLKO TERAZ PRZY TEJ OFERCIE PRACY NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!

Szukasz pracy do świąt Bożego Narodzenia? Dzięki tej ofercie do Polski z odłożonymi euro wrócisz na dzień przed świętami!

Pracownik magazynu z zabawkami – bez niemieckiego
Miejsce pracy: Gernsheim

Oferujemy:
· Atrakcyjną stawkę 10,62€
· Zakwaterowanie za tylko 55€ / tydzień
· Pewną pracę w znanej firmie
· Pomoc w organizacji wszystkich formalności
· Opiekę koordynatorów na miejscu
· Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Opis Stanowiska
· Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego
· Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
· Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
· NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO
· Doświadczenie jako Order Picker mile widziane
· Prawo jazdy kat. B mile widziane
· Pracowitość, punktualność i niezawodność
· Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.