Pracownik magazynu. Wysokie zarobki. Praca od zaraz!

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Smolice, Okolice Strykowa.

Jeśli szukasz stabilnej , stałej pracy, zależy Ci na podjęciu pracy od zaraz oraz chcesz pracować w solidnej i ugruntowanej firmie na rynku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Do Twoich zadań należeć będzie:

- kompletacja zamówień sklepowych i internetowych za pomocą skanera,

- pakowanie zestawów promocyjnych,

- foliowanie palet oraz prace pomocnicze.

Możemy Ci zaoferować:

- Stałe, stabilne zatrudnienie,

- po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę, oraz dla zaangażowanych pracowników możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta,

- Wysokie wynagrodzenie oraz system premiowy,

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym,

- miłą atmosferę w pracy z młodym, dynamicznym zespołem,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

- wysokie zaangażowanie i sumienność w zleconych pracach przez przełożonego,

- dokładności w wykonywaniu zadań,

- dyspozycyjność oraz gotowość do podjęcia stałej współpracy,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj! Wyślij do nas Twoją aplikację za pośrednictwem portalu OLX.

Zapraszamy również osobiście do naszego biura w Łodzi przy ulicy Gdańskiej 80.

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 700PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie