Pracownik magazynu wyrobów gotowych/operator wózka NOWA STAWKA

Electrolux Poland Sp. z o.o.

58-100 Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Electrolux Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy - 3 krotny zdobywca ŚWIDNICKIEGO GRYFA w kategorii "Najlepszy pracodawca w Świdnicy", wiodący producent urządzeń AGD poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko

PRACOWNIK MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH/OPERATOR WÓZKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- Obsługę wózka widłowego

- Rozmieszczenie towarów na magazynie

- Załadunek wyrobów gotowych na palety

- Streczowanie, spinanie palet taśmami

- Skanowanie wyrobów

- Pozostałe prace magazynowe

Oferujemy:

- Zatrudnienie od stycznia 2018

- Atrakcyjne wynagrodzenie - NOWE STAWKI

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Posiłek od firmy

- Stabilną pracę w renomowanej firmie i bardzo przyjaznej atmosferze

- Możliwość rozwoju

Wymagania

Wymagania:

- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

- Chęci do pracy i nauki

- Dyspozycyjność (praca w systemie III zmianowym)

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- Odpowiedzialność za powierzone zadania

Prezentacja firmy

Kształtujemy lepsze życie.<br/><br/>Electrolux jest największym n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji