Pracownik Magazynu - Warszawa (okolice Lotniska Chopina)

Plus Kadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • sortowanie, zestawianie, pakowanie i oznaczanie towaru
  • inne prace magazynowe zlecone przez kierownika magazynu

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku magazyniera mile widziane
  • umiejętności manualne
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku (praca jednozmianowa)
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia przez pierwsze 3 miesiące pracy (ok 18 zł brutto/h), a następnie umowa o pracę
  • bardzo miłą atmosferę w pracy
  • stałą opiekę koordynatora
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.