Pracownik magazynu w supermarkcie spożywczym

Domino Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Domino Polska Sp. z o.o. dla swojego klienta (supermarketu spożywczego) w chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik magazynu w supermarkecie spożywczym

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw i sprawdzanie zgodności,
  • kompletacja towaru,
  • rozmieszczanie towaru na magazynie,
  • pomoc przy wykładaniu towaru

Oferujemy:
  • pracę od zaraz,
  • pracę w godzinach 06:00-14:00 (sporadycznie zmiany popołudniowe),
  • stawkę godzinową od 17zł brutto/h,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z odprowadzeniem składek
  • lokalizacja: Wrocław, ul. Świeradowska

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • mile widziane doświadczenie, ale nie jest to warunek konieczny

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie