Pracownik magazynu w okolicach Lipska- Bez doświadczenia i znajomości języka!

Grupa Ideal

Lipsk, zagranica

Miejsce pracy: Lipsk

Chcesz wyjechać do pracy za granicę? Poznaj pracę w Niemczech, spróbuj z IDEAL!

Magazynier

Miejsce pracy: okolice Lipska

Oferujemy:

  • legalną pracę w pełnym wymiarze czasu
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
  • Stawka godzinowa 10,45EUR brutto/dzień, 13,06EUR brutto/noc i nadgodziny
  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • Opiekę medyczną w Luxmed
  • całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach
  • możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta po 9 miesiącach pracy

Zadania:

  • ręczny rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi

Grupa Ideal
Grupa Ideal