Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik magazynu – Umowa o pracę, darmowy transport – Polecaj i zarabiaj!

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Boguszów-Gorce, Strzelin, Milicz, Oława, Brzeg Dolny, Wołów, Środa Śląska

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 16,00 zł brutto/h, a już od 1 września 18,5zł brutto/h!
  • do 15 % premii
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • 1200 zł brutto za polecenie nowego pracownika*
  • obiad za 1 zł
  • praca 4 dni w tygodniu po 10h
  • pracę w systemie 2 zmianowym
  • wymiar 26 dni urlopu
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do szkoleń)
  • darmowy transport z i do pracy
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe

* Regulaminy dostępne w biurze Adecco bądź pod numerem telefonów

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat,
  • masz motywację do pracy
  • jesteś osobą odpowiedzialną
  • gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
  • umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
  • brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Obowiązki:

  • praca w magazynie ,
  • kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów
  • sortowanie towarów oraz wykładanie na półki

Prześlij zgłoszenie na www.adecco.pl/magazyn , zadzwoń lub napisz i umówimy się na spotkanie 723 190 018 lub 723 190 003.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.