Pracownik magazynu - Tuchom / ПРАЦІВНИК СКЛАДУ

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Gdańsk Tuchom

Opis stanowiska:
- rozładunek / załadunek samochodów;
- prace magazynowe;
- segregowanie paczek;
- prace porządkowe.

Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- dyspozycyjność do pracy zmianowej:

Oferujemy:

 - umowę zlecenie - zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej;

 - 17.00 zł/h brutto ( stawka dzienny ) oraz 22.10 zł/h brutto ( stawka nocna )

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Tel.509 784 121

OTTO Work Force Europe - одна з провідних компаній серед агентств з працевлаштування та персонального консультування, яка пропонує роботу в Польщі та за кордоном. В даний час шукаю клієнта з логістичної галузі на посаду:

ПРАЦІВНИК СКЛАДУ

Місце роботи: Gdańsk Tuchom

Опис роботи:
- розвантаження / завантаження автомобілів;
- складські роботи;
- сортування посилок;
- допоміжні роботи на складі.

вимоги:
- відсутність протипоказань до фізичної роботи;
- плюсом буде досвід у подібній посаді;
- бажання працювати на дві зміни :

Ми пропонуємо:
- трудовий договір ;
- 17,00 злотих / брутто (денна ставка) та 22,10 злотих / брутто (нічна ставка)
- робота на двір зміни:
- працевлаштування в компанії зі встановленою ринковою позицією.

Якщо ви зацікавлені, надішліть своє резюме на адресу: Тел.509 784 121

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.