Operator wózka widłowego/Magazynier - od 12,89 euro/h Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Zingem, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Zingem

OPIS STANOWISKA:

  • kontrola produktów
  • przyjmowanie zwrotów
  • załadunek pojazdów
  • praca w systemie zmianowym

OCZEKUJEMY:

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dbania o porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie w wysokości 12,89 euro brutto za godzinę (po przepracowaniu jednego miesiąca, stawka wzrasta do 13,33 euro)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • czeki posiłkowe 4,11 euro dziennie oraz premię zmianową
  • trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Angelika Selwuch
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723
a.selwuch@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.