Pracownik Magazynu / Sprzedawca części zamiennych (motoryzacja)

Łódź, łódzkie

Firma Handlowa BSP Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

BSP Autoryzowany Dealer Opel

Firma Handlowa BSP Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Opel poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynu /Sprzedawca części zamiennych (motoryzacja)

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Obsługa klienta wewnętrznego (serwis, salon) oraz zewnętrznego (hurt, detal),
  • Realizacja zadań związanych z gospodarką magazynową: zamówienia, dostawy (PZ), wydania (RW) przygotowanie towaru (kompletacja, pakowanie i wysyłka),
  • Dbałość o porządek, organizację oraz zgodność ilościowo-jakościową w magazynie,
  • Dobór części do naprawy,

Wymagania:

  • Znajomość budowy samochodu (części, doposażenie)
  • Wykształcenie minimum średnie (motoryzacja preferowane)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziana znajomość elektronicznych katalogów części
  • Obsługa komputera
  • Dokładność i rzetelność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • System prowizyjny, uzależniony od wyników
  • Dostęp do nowoczesnych technologii

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w Firma handlowa BSP Sp. z o.o. w Łodzi zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO). "

Autoryzowany Dealer marki Opel, Autoryzowany Serwis marek Opel, Chevrolet.
Firma... obejmuje zakresem działania sprzedaż samochodów nowych i używanych, komis, serwis mechaniczny i blacharsko lakierniczy oraz stację kontroli pojazdów.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na magazynie , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości