Pracownik magazynu - sortowni

Work Service

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik sortowni (magazynier)

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:
• Sortowanie przesyłek przy taśmie
• Załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich, paczek
• Ogólne prace magazynierskie
• Obsługa taśmociągu wraz ze skanowaniem/rejestrowaniem przesyłek

Wymagania

Wymagania:
• sprawność fizyczna
• gotowość do podjęcia pracy w godzinach porannych
• doświadczenie w pracy fizycznej
• wysoka motywacja do podjęcia pracy

Oferujemy:
• umowa o pracę na 7/8 etatu
• praca dorywcza
• podstawa wynagrodzenia + premia
• praca od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 21:00
• możliwość podjęcia stałej współpracy
• praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
• gwarancja wypłaty wynagrodzenia na czas

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka