Pracownik magazynu - rozładunek kontenerów - Pracownik fizyczny

Charlie works Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Holandia

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Centrum logistyczne poszukuje pracowników do pracy w jednym z magazynów w miejscowości Ridderkerk w Holandii.

Stawka: od 10,25€ do 11€

Obowiązki

- praca w centrum logistyczno - dystrybucyjnym

 - załadunek rozładunek kontenerów, klatek

Wymagania

-dostępność do pracy zmianowej

-sprawność fizyczna

-podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o niderlandzką umowę o pracę

- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem

- opiekę polskojęzycznego koordynatora

- zakwaterowanie i ubezpieczenie

- bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy

Masz pytania zadzwoń, nasze biura w Polsce:

Jasło - 797_821_257

Kluczbork - 516_083_320 / 533_134_385

Poznań - 733_359_207/ 508_569_193

Radom - 696_014_236

Zamość - 508_569_205

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.