Pracownik magazynu – prace logistyczne

Holandia- Oosterhout, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 13 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Miejsce pracy: Oosterhout

Ilość godzin pracy: ok. 37,5- 40/tydzień

Praca na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia i przejścia na kontrakt.

Obowiązki:

Firma z długoletnią tradycją. Jest to rodzinna firma w której są różne działy pracy przy naprawach beczek. Artykuły dźwigane przez pracownika wynoszą maksymalnie 10kg. Na początku praca odbywa się w zespołach i z trenerem przy:

• Czyszczenie beczek poprzez umieszczenie ich na alejce myjącej.

• Kontrola jakości beczek i pojemników.

• Różne prace w dziale recyklingu.

• Załadunek i rozładunek beczek i kontenerów z ciężarówek (wymagany certyfikat Heftruck)

Oferujemy:

Stawki zależne od stażu pracy:

okres próbny do 4tyg.: 9,82 euro/h brutto
5-52 tygodnie: 10,31 euro/h brutto
52 i więcej tygodni: 10,80 euro/h brutto
Dodatki zmianowe:

Pon – Pt.: Powyżej 8 godz. pracy na dobe: +20% (11,78 euro, 12,37 euro , 12,96 euro)
Pon. - Pt.: Powyżej 40 godz. pracy na tydzień: +20% (11,78 euro, 12,37 euro , 12,96 euro)
Sobota: +50% (14,73 euro, 15,46 euro, 16,20 euro)
Zakwaterowanie ubezpieczenie płatne przez pracownika
Transport do pracy
Stabilną długoterminową pracę

Wymagania

Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
Prawo jazdy kat. B

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Euro Work 2476

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie