Pracownik magazynu – praca w godzinach 6-14 lub 8-16

Agencja Zatrudnienia KS Service

Legnica, Nowa Wieś Legnicka, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica, Nowa Wieś Legnicka

OFERUJEMY

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokich standardach
• konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne
• pracę w systemie jednozmianowym (6:00-14:00 lub 8:00-16:00), a dla zainteresowanych możliwość ustalenia nadgodzin
• profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• wsparcie doradcy personalnego i przejrzyste zasady współpracy

ZADANIA

• rozmieszczanie i transport towaru w magazynie
• przygotowywanie i realizacja zamówień
• wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

OCZEKIWANIA

• motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
• książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
• chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pełna dyspozycyjność

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, już dziś otwórz się na współpracę z nami i wyślij swoje CV lub zadzwoń pod numer tel. 71 3410414. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.