Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/08/2018.

Pracownik magazynu - praca od zaraz

Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, śląskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie miesięczne
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia cennego doświadczenia
  • wsparcie doradcy personalnego i przejrzyste zasady współpracy

Zadania:

  • przygotowywanie i realizacja zamówień
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz o porządek w magazynie
  • inne proste prace magazynowe zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • chęć do pracy również w systemie zmianowym

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to nie zwlekaj i już dziś wyślij swoje CV lub zadzwoń pod numer tel. 506 561 604.

Dołącz do nas! Czekamy właśnie na Ciebie!

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców