Pracownik magazynu - praca dodatkowa od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stryków k Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Stryków k Łódź

Jesteś studentem i chciałbyś zacząć zarobkować? A może pracujesz na pełny etat i szukasz dodatkowego źrodła dochodu? Jeśli ponadto jesteś sumienny, punktualny i lubisz pracować w zespole, nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

OCZEKIWANIA
Nie musisz mieć dodatkowych uprawnień lub wielu lat doświadczenia, żeby rozpocząć swoją przygodę zawodową w wielkiej międzynarodowej firmie kurierskiej w Strykowie.
Jedyne, czego będziemy od Ciebie wymagać, to gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 4:30-8:30 lub 5:30-7:30.

ZADANIA
Do Twoich zadań będą należały proste prace magazynowe. Będziesz rejestrował i sortował przesyłki kurierskie oraz zabezpieczał uszkodzone kartony. Twoim obowiązkiem będzie także rozładowywanie przesyłek kurierskich i wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

OFERUJEMY
W zamian oferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie podstawowe w wysokości od 750 do 1300 brutto/m-c (w zależności od wybranego etatu). Dodatkowo będziesz mógł uzyskać premię wynikową aż do 16% oraz premię frekwencyjną do 150 zł. Możesz też liczyć na profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 894.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.