Pracownik magazynu – praca dodatkowa 16:00-20:00

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stryków, Zgierz, Ozorków, Głowno, łódzkie

Miejsce pracy: Stryków, Zgierz, Ozorków, Głowno

Pracując z nami, zyskujesz:

  • umowę o pracę w wymiarze ½ etatu
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1470 zł brutto/m-c
  • premię wynikową w wysokości około 235 zł brutto
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • przejrzyste warunki współpracy i opiekę koordynatora
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Zadania:

  • proste prace magazynowe przy skanowaniu przesyłek kurierskich
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w godz. 16:00-20:00
  • chęć do pracy oraz punktualność
  • umiejętność pracy w zespole

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy