PRACOWNIK MAGAZYNU – pon.pt.: 8-16

FallWork Sp. z o.o.

Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: GRODZISK WLKP.

Oferujemy:
-pracę na pełny etat od zaraz w godz. 8-16;
-wynagrodzenie godzinowe;
-umowę zlecenie;
-możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy na magazynie;
-proste zadania i obowiązki

Obowiązki:
- sprawna realizacja procesów magazynowych
- załadunki / rozładunki towaru, w tym mechaniczne i ręczne,
- kontrola ilościowa i jakościowa,
- kompletacja towaru

Wymagania:
- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych-Sanepid;
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku;
- własny dojazd do Grodziska Wielkopolskiego,

PRZYJDŹ DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00)
ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445
NAPISZ sms o treści: praca Grodzisk Wlkp.
APLIKUJ: WYŚLIJ CV

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.
*oferta pracy tymczasowej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).