Pracownik magazynu poczty (Praca w Holandii)

Timing Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Chcesz wyjechać do pracy w Holandii i odzyskać za to pieniądze? Jeśli tak to właśnie teraz mamy dla Ciebie oferty ze zwrotem kosztów transportu! Wykorzystaj swoją szansę już teraz! Nie czekaj i zarób z nami na swoje marzenia!

Kierowco! Mamy dla Ciebie DODATEK!

Masz czynne prawo jazdy kat. B? Chcesz dodatkowo zarobić? Mamy dla Ciebie ciekawy dodatek, którego nie możesz przegapić! Sprawdź to już teraz bo miejsca są ograniczone! Zapytaj konsultantów o szczegóły jeszcze dziś!

Szukasz pracy w Holandii? Nie mogłeś lepiej trafić – dla jednego z naszych stałych klientów poszukujemy pracowników magazynu poczty. Jeśli cenisz sobie stabilne zatrudnienie, a także atrakcyjne zarobki – rekrutuj już teraz. Oferujemy system podwyżek, a co najważniejsze, prace w miłym i przyjaznym zespole. Przekonaj się o tym już teraz i postaw na pracę w Holandii wedle swoich oczekiwań!

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Rozładunek i załadunek kontenerów;
  • Ręczne sortowanie i odbiór listów/paczek;
  • Przygotowywanie przesyłek do wysyłki;
  • Sortowanie np. według dat, numerów artykułów lub kodów pocztowych;
  • Praca ze skanerem ręcznym;

CO CI ZAPEWNIAMY

  • Stawka 11,32 (po ukończeniu 21 roku życia)
  • Organizację wyjazdu
  • Zakwaterowanie
  • Dojazd do pracy
  • Możliwość wyjazdu par
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika
  • Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
  • Opieka koordynatora w Holandii
  • Ubezpieczenie Holland Zorg
  • Wypłaty tygodniowe (wtorek) – przelewy na wskazane konto
  • Dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi
  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie logistyczne/magazynowe (mile widziane)
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)
  • Gotowość do pracy fizycznej w trybie rotacyjnym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie