Pracownik magazynu (placu składowego) _ Motycz, Puławy

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej z Lublina- poszukujemy osób z okolic do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu (placu składowego) Motycz, Puławy

NR ref: MOT/PUL/2017

Obowiązki:

Obsługa placu składowego
Przenoszenie towarów na terenie placu składowego
Kontrola stanów i przejęć magazynowych
Raportowanie wyników do Przełożonego

Wymagania:

Wykształcenie średnie
System dwuzmianowy 6-14,14-22 ( wymagana dyspozycyjność) płatne nadgodziny
Mile widziana znajomość Excela
Umiejętność logicznego myślenia
Mile widziane osoby z Motycza i Puław

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Stawką godzinowa 14,00-15,00 brutto/h
Dostęp do samochodu firmowego w razie potrzeby
Miłą i przyjemną atmosferę w pracy.

Oferta pracy tymczasowej licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.