Pracownik Magazynu - pełny etat - Piaseczno

Grawcom Sp. j.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Piaseczno
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

    pomoc w obsłudze handlowej Klientów
    pomoc przy wysyłce zamawianych towarów
    pomoc przy sprawdzaniu - weryfikacji towaru
    pomoc przy wydawaniu towaru
    przestrzeganie prawidłowego obiegu dokumentów
    wykonywanie delegowanych zadań

Oferujemy:

    pracę w firmie z 25-letnim doświadczeniem w przyjaznym zespole
    atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyniki działu handlowego

Wymiar etatu:                    pełny etat lub 3/4 etatu

Rodzaj umowy:                  Na czas określony
Liczba wakatów:                1

Min. doświadczenie:           Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:            zawodowe

Przedział wynagrodzenia:  od 2.000,00 zł / miesięcznie (netto)
Premie, dodatki:                 tak

Na aplikacje (CV + list motywacyjny) czekamy do 5.10.2018

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe.
  • podstawowe posługiwanie się komputerem PC z Windows 7, 8, 10
  • otwartość, komunikatywność, kreatywność, samodzielność i zorganizowanie, nastawienie na cele, umiejętność pracy w małym zespole
  • zamieszkanie: Piaseczno, południowa część Warszawy lub okolice
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Prezentacja firmy

Od 1995 roku Grawcom jest wiodącym polskim dostawcą urządzeń i oprogramo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok lub dłużej
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 775PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie