Pracownik magazynu/ OWW

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze

Numer ref. PRM/009/MWA

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Praca na magazynie w firmie produkcyjnej
  • Praca w systemie 2 lub 3-zmianowym
  • Dostarczanie komponentów do operatorów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - stałe i stabilne zatrudnienie
  • Początkowo zatrudnienie przez Agencję z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - nie jest to konieczność!
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Sumienność
  • Punktualność
  • Duża motywacja do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials