Pracownik magazynu operator wózków czołowych stałe zatrudnienie Niemcy

FallWork Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Dla naszego Klienta niemieckiego holdingu, dużego producenta działającego w branży chemicznej poszukujemy:

Pracowników magazynu (operatorów wózków czołowych) – Lokalizacja Bad Sobernheim Niemcy

Kontrakt z zatrudnieniem bezpośrednim. Aplikuj TYLKO, jeśli myślisz o stałym, stabilnym i długofalowym zatrudnieniu w Niemczech.

 Dołączając do zespołu obejmiesz zadania:

  • prawidłowego rozmieszczania oraz kompletacji produktów na magazynie – zgodnie z zamówieniami
  • prowadzenia ewidencji magazynowej
  • przemieszczenia wewnątrz magazynowe (wózki załadunku czołowego)
  • rozładunek i załadunek transportów

 Wymagania:

  • 1,5-2 lata udokumentowanego doświadczenia pracy w magazynie
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do odbywania szkoleń w zakresie realizacji procedur przemieszczania towarów
  • znajomość j. niemieckiego – umożliwiająca odbywanie szkoleń, rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy jest wymogiem koniecznym
  • gotowość do podjęcia zadań na czas nie krótszy niż 12 miesięcy
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym- odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do długofalowego związania się z pracodawcą – mieszkania i pracy w Niemczech na stałe

Pracodawca oferuje i zapewnia:

  • KONTRAKT BEZPOŚREDNI i zatrudnienie u jednego z największych producentów komponentów wykorzystywanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • niemiecką umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia związane z realizacją procedur na magazynie oraz szkolenia językowe
  • jasne procedury i ścieżkę awansów stanowiskowych:
  • pierwsze 4 tygodnie: wynagrodzenie szkoleniowe 1650,00 Euro brutto
  • podwyżka wynagrodzenia po miesiącu do kwoty 1850,00 Euro brutto + dodatki wynikające z pracy w trybie zmianowym
  • po 6 miesiącach i wejściu w kwalifikacje - wzrost wynagrodzenia do 2000,00 Euro brutto + dodatki wynikające z pracy w trybie zmianowym
  • po 12 miesiącach wzrost wynagrodzenia do 2170,00 Euro brutto + dodatki wynikające z pracy w trybie zmianowym
  • zagwarantowany bilans godzin w skali tygodnia to: 37,5 godzin, 150 godzin w skali miesiąca
  • możliwość objęcia nadgodzin, zgodnie z własną dyspozycyjnością już od początku zatrudnienia
  • ZAKWATEROWANIE niedaleko zakładu – mieszkanie z osobnymi pokojami (15-20 m2) i całą infrastrukturą (miesięczna odpłatność 250 Euro/osoba)

PRACODAWCA poszukuje doświadczonych osób z kwalifikacjami, które są gotowe do podjęcia pracy stałej w Niemczech (nie jest to kontrakt czasowy).

Zapraszamy do aplikowania Kandydatów, którzy myślą o długofalowym zatrudnieniu stałym.

Istnieje również możliwość późniejszego oddelegowania do innych zakładów Holdingu na terenie Europy z możliwością rozwoju stanowiskowego i objęcia funkcji Team-leader'a zarządzającego grupami pracowników polskojęzycznych.

REKRUTACJĘ do projektu rozpoczniemy na przełomie kwietnia-maja 2018 r. Rozmowa osobista w Poznaniu będzie prowadzona bezpośrednio przez przyszłego pracodawcę. (wszystkie informacje przekażemy indywidualnie: telefonicznie i e-mail'owo)

ROZPOCZĘCIE PRACY: CZERWIEC 2018 r.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kierowania swojego CV wraz z aktualną klauzulą i informacją o uprawnieniach za pośrednictwem serwisu. Prosimy umieścić dopisek POL/LOGISTYKA 2018 w temacie.