Pracownik magazynu- Operator wózka widłowego

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Opole

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towaru do pakowania wyrobów gotowych, opakowań, produktów promocyjnych
  • załadunek przepakowanych palet
  • foliowanie palet
  • prace porządkowe w dziale
  • udział w działaniach usprawniających proces przepakowywania wyrobu
  • zachowanie standardów bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Wymagania:

  • chęć do podjęcia stałej współpracy
  • uprawnienia na wózek widłowy lub chęć do ich wyrobienia przez rozpoczęciem zatrudnienia
  • mile widziane uprawnienia do obsługi dźwigów towarowych
  • wykształcenie zawodowe lub średnie: techniczne, mechaniczne, spożywcze
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet socjalny:

-dofinansowanie dojazdów do pracy,

-karta Luxmed,

-Karta Multisport,

  • Stabilne zatrudnienie
  • System pracy czterobrygadowy- 6-14, 14-22, 22-6
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę od zaraz

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.