Pracownik magazynu - Operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

OTTO Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu – Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Gliwice, Tulipan Park
Nr Ref.: KK/09/17/2/SBD

Opis stanowiska:
-Załadunek i rozładunek towarów,
-Kontrola jakościowa i ilościowa towaru,
-Foliowanie i właściwe zabezpieczenie towaru,
-Skanowanie produktów,
-Inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
-Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
-Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego wysokiego składu,
-Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
-Chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
-Atrakcyjne wynagrodzenie – 3 000zł brutto miesięcznie,
-Udział w szkoleniach wewnętrznych,
-Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.