Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Pracownik magazynu/Operator wózka widłowego

Gliwice, śląskie

Work Service

Opis stanowiska pracy

Work Service (certyfikat agencji zatrudnienia nr 2010) dla swojego Klienta, znanej firmy logistycznej, poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy z obsługą wózka widłowego

Miejsce pracy: Gliwice, ul. Pszczyńska

Obowiązki:

• Obsługa magazynu.
• Załadunek i rozładunek towaru.
• Praca na wózku widłowym.
• Ręczne rozpakowywanie i przenoszenie towaru.
• Pozostałe prace magazynowe.

Wymagania

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
• Uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny.
• Mile widziana Książeczka sanepidowska.
• Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej.
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat.
- Pracę w systemie zmianowym wg grafiku - godziny rozpoczęcia: 4:00, 6:00, 14:00, 18:00, 22:00, 24:00.
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia do 10%).
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka