Pracownik magazynu / operator wózka widłowego (2 zmiany)

PowerJobs Sp. z o.o.

Gliwice, Kleszczów, Knurów, Pyskowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • transport towarów przy użyciu wózka widłowego;
  • przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień;
  • załadunek/rozładunek samochodów dostawczych;
  • praca ze skanerem i wprowadzanie danych do systemu SAP.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00) od poniedziałku do piątku;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • stawkę 3200 zł brutto miesięcznie, jeśli posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego lub jesteś gotów na ich wyrobienie;
  • stawkę 2700 zł brutto miesięcznie dla osób bez uprawnień na wózek widłowy;
  • możliwość uzyskania premii oraz pracy nadgodzinach dla zainteresowanych;
  • dla najlepszych możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy;
  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, pakiet medyczny oraz premię za polecenie nowego pracownika).

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie