Pracownik magazynu - Operator linii produkcyjnej

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref.: KK/09/2017

Obowiązki:
- Montaż części, podzespołów samochodowych,
- Terminowe realizowanie planów produkcyjnych,
- Przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości produktów,
- Prace przy produkcji oraz pakowaniu.

Wymagania:
- Wykształcenie minimum zawodowe,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie trzy zmianowym.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i specjalistycznych kwalifikacji,
- Atrakcyjny system premiowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.