Pracownik Magazynu Odzieży

LINDSTRöM Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma LINDSTRöM Sp. z o.o., polski oddział fińskiego koncernu LINDSTRöM OY, jednej z wiodących europejskich firm świadczących usługi wynajmu i serwisu tekstyliów w związku z planowanym rozwojem poszukuje odpowiedzialnych, samodzielnych i zorientowanych na cele osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU ODZIEŻY

Miejsce pracy: Warszawa (Żerań)

Do zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • Prowadzenie efektywnej gospodarki magazynowej i wydawanie towaru na czas wraz z jego obróbką końcową
  • Kontrola jakości i ilości przyjmowanego oraz wydawanego towaru
  • Odpowiednie rozmieszczenie towaru w magazynie
  • Dbałość o właściwe warunki przechowywania
  • Inwentaryzacja towaru
  • Posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem identyfikacji towarów
  • Monitorowanie terminów przechowywania towaru
  • Planowanie i monitorowanie zapasów magazynowych we współpracy z kupcem

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego/zawodowego
  • Znajomości zarządzania magazynem będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Proaktywnego i pozytywnego podejścia do powierzonych zadań
  • Chęci do nauki
  • Zaangażowania
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
  • Możliwość kształtowania i wprowadzania dobrych standardów pracy w dziale produkcji
  • Benefity: karta multisport + prywatna opieka medyczna, ZFŚS
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy przesyłać CV za pomoca opcji "Aplikuj". Prosimy w temacie podawać nazwę stanowiska

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Lindstrom” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Marywilska 34, kod pocztowy 03-228, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000109807 (sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS), NIP:5222640524. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu ustosunkowania się i udzielenia odpowiedzi na Pana/Pani korespondencję, jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Wszelkich informacji w zakresie stosowanych przez nas zasad ochrony prywatności prosimy kierować na adres e-mail : biuro@lindstromgroup.com

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu:

magazynier, magazyn, pracownik magazynu, administrator stanów magazynowych, zarządzanie magazynem, inwentaryzacja, umowa o pracę

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne