Pracownik Magazynu Odzieżowego - PRACA OD ZARAZ

Biznes Partner Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim doświadczeniem - BIZNES PARTNER - poszukuje pracowników do pracy od zaraz!

CZYNNOŚCI POMOCNICZE NA MAGAZYNIE ODZIEŻOWYM
(sortowanie, składanie, metkowanie, pakowanie odzieży, kompletacja zamówień, układanie towaru na półkach i regałach)

Miejsce pracy: Gadki pod Poznaniem

ZAPEWNIAMY:
- bezpłatny dojazd do miejsca pracy,
- pracę w systemie trzyzmianowym,
- możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym (3m-ce),
- atrakcyjne stawki godzinowe 14zł brutto + dodatek nocny i weekendowy,
- dodatkowo premie: frekwencyjna i wydajnościowa (300zł brutto),
- darmowe ciepłe i zimne napoje w trakcie pracy,
- odpowiednie wprowadzenie do pracy,
- opiekę koordynatora.

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSYŁANIE CV ZA POMOCĄ PORTALU.

Prosimy pamiętać o dopisaniu w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania

WYMAGAMY:
- ukończonych 18lat,
- braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy chodząco-stojącej.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
300zł brutto
Branża / kategoria:
Praca Logistyka